Unia

607 969 097 Pogotowie Ciepłownicze

25 759 58 35 Obsługa Klienta

Zgłoś nadużycie

KOMUNIKAT W SPRAWIE KORONAWIRUSA

Szanowni Państwo,

Sytuacja związana z tzw. koronowirusem znacznie się pogorszyła na całym świecie, przez co Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiła COVID-19 pandemią. Wprowadzono szereg zasadniczych i niezbędnych środków ostrożności, które będą miały znaczący wpływ na społeczeństwa i funkcjonowanie przedsiębiorstw na całym świecie.

W związku z ogłoszeniem przez Prezesa Rady Ministrów Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego od dnia 14. 03. 2020 r. do odwołania oraz wiążącymi się z tym stanem wystąpieniami Ministra Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, a także zaleceniami wydanymi przez Burmistrza Miasta Mińska Mazowieckiego, Zarząd Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim informuje, że wszyscy Pracownicy Spółki zostali poinstruowani o grożącym niebezpieczeństwie, zaleceniach i procedurach niezbędnych w celu zminimalizowania ryzyka zakażenia oraz trybie postępowania w przypadku uzasadnionego podejrzenia zarażenia się koronowirusem SARS-CoV-2 i powodowaną przez niego chorobie COVID-19 zgodnymi z informacjami przekazywanymi przez agencje rządowe w oficjalnych komunikatach.  

Dlatego w Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim w związku z obowiązującą Ustawą z dnia 2 marca 2020 roku oraz przepisami wykonawczymi, mając na uwadze zalecenia Rządu Rzeczpospolitej Polskiej jak również innych organów administracji państwowej i samorządowej, w szczególności decyzje Burmistrza Miasta Mińska Mazowieckiego, polecono wszystkim pracownikom Spółki podjęcie działań związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19 (koronowirus SARS-CoV-2) oraz innych chorób zakaźnych, jak również wywołanych nimi sytuacji kryzysowych. W szczególności polecono  bieżące śledzenie komunikatów ogłaszanych publicznie przez organy i instytucje uprawnione i stosowanie się do nich. PEC Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim wdrożyło wewnętrzne procedury, mające na celu minimalizację zagrożenia dla naszych Klientów, Partnerów i Pracowników:

• Pracownicy są zobowiązani do pozostania w domu, jeżeli podróżowali lub mieszkali z osobą, która podróżowała do obszaru wysokiego ryzyka.

• Wszyscy Pracownicy produkcyjni są w miarę możliwości oddzieleni od kolegów, którzy nie pracują przy produkcji, a także od osób, które dokonują dostaw do naszej Spółki.

• Spotkania bezpośrednie są minimalizowane i zastępowane spotkaniami z użyciem komunikatorów zdalnych, a niektórzy pracownicy, jeśli jest to możliwe, są kierowani do pracy z domu.

• Aby chronić wszystkich, obsługujemy klientów przede wszystkim za pośrednictwem komunikatorów zdalnych, telefonu lub z zachowaniem szczególnej ostrożności przy użyciu poczty

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza akceptację zamieszczania w Państwa przeglądarce plików cookies.