Unia

607 969 097 Pogotowie Ciepłownicze

25 759 58 35 Obsługa Klienta

Zgłoś nadużycie

PRZYGOTOWANIE DO SEZONU GRZEWCZEGO 2021/2022

Informacja dla Odbiorców ciepła dostarczanego przez

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o. o.

w Mińsku Mazowieckim przy ul. gen. Kazimierza Sosnkowskiego 16

                           

       W związku ze zbliżającym się sezonem grzewczym 2021/2022 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o. o. w Mińsku Mazowieckim uprzejmie prosi o przekazanie informacji w nieprzekraczalnym terminie do 17 września br. o stanie oraz ewentualnych pracach prowadzonych na instalacjach centralnego ogrzewania w obiektach będących w Państwa zasobach, do których dostarczane jest ciepło z naszego systemu.

       Jednocześnie prosimy o wcześniejsze sprawdzenie stanu technicznego instalacji ogrzewczych, a szczególnie ich szczelności i stanu napełnienia wodą uzdatnioną.

W przypadku konieczności – na wniosek Odbiorcy, umożliwimy po uzgodnieniu terminu uzupełnienie zładu wodnego instalacji centralnego ogrzewania w budynku. Pobrany nośnik ciepła do napełnienia instalacji ogrzewczej jest płatny wg cen podanych w naszej taryfie.

       Informacje powyższe są nam niezbędne w celu zaplanowania rozpoczęcia dostarczania ciepła na cele centralnego ogrzewania do budynków.

       Brak przedmiotowych informacji wykluczy zasadność ewentualnych roszczeń w przypadku negatywnych skutków uruchamiania dostarczania ciepła do instalacji centralnego ogrzewania w obiektach.

       Informacje w formie pisemnej prosimy kierować na adres siedziby naszej Spółki droga pocztową lub e-mailową. Informacje można również przedkładać bezpośrednio na piśmie w sekretariacie siedziby naszego Przedsiębiorstwa w godzinach 7.00-15.00 w dni robocze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza akceptację zamieszczania w Państwa przeglądarce plików cookies.