607 969 097 Pogotowie Ciepłownicze

25 759 58 35 Obsługa Klienta

Zgłoś nadużycie

Przedmiot działalności

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej zajmuje się produkcją i sprzedażą ciepła na terenie Mińska Mazowieckiego, przeznaczanego na cele centralnego ogrzewania, podgrzania wody użytkowej oraz ciepła wentylacji. Do zadań PEC–u należą również remonty i eksploatacja własnych sieci ciepłowniczych i węzłów cieplnych oraz odpłatnie eksploatacją węzłów cieplnych, będących własnością odbiorców ciepła tj. spółdzielni mieszkaniowych, wspólnot mieszkaniowych, obiektów budżetowych, w tym szkół i przedszkoli, obiektów gospodarki komunalnej, przemysłu oraz innych.

Spółka jest właścicielem i operatorem majątku służącego do wytwarzania, przesyłania i dystrybucji ciepła. Od kilku lat przedsiębiorstwo stara się podnosić jakość świadczonych usług, unowocześniać posiadane technologie i dostosowywać je do rosnących wymagań w zakresie ochrony środowiska, przy zapewnieniu niskiego kosztu zaopatrzenia mieszkańców w ciepło.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień oznacza akceptację zamieszczania w Państwa przeglądarce plików cookies.